اخبار پردیس و دانشکده

شنبه, 01 مرداد 776 09:27

برگزاری محفل انس با قرآن

محفل انس با قرآن (باحضورآقاي علی واحدی قاري ممتاز نوجوان استان البرز ) امروز یکشنبه 22 مهر97، بعد از نماز ظهر و عصر در مسجد امام علی (ع) در جمع اساتید، دانشجویان و کارمندان پردیس برگزار شد.
مراسم تکریم از حجت الاسلام و المسلمین سید جواد موسوی و معارفه حجت الاسلام و المسلمین مهدی هدایتی امروز چهارشنبه 18 مهرماه در پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران برگزار شد. در این مراسم که با حضور ریاست نهاد دانشگاه تهران، ریاست پردیس و جمعی از معاونان، کارمندان، و دبیران تشکلهای دانشجویی برگزار شد اقایان حجت الاسلام و المسلمین موسوی، حجت الاسلام و المسلمین هدایتی، دکتر گلدانساز و حجت الاسلام و المسلمین کرمی سخنرانی نمودند.
چهارشنبه, 15 ارديبهشت 809 20:11

اولین جلسه جشنواره قرآن و عترت

اولین جلسه پیرامون سیاستگذاری جشنواره بزرگ قرآن و عترت در محل دفتر معاونت نهاد رهبری پردیس کشاورزی و منابع طبیعی با حضور مسئولین این جشنواره در روز سه شنبه 10 مهرماه 97 برگزار شد.
شنبه, 18 تیر 776 10:49

آیین جدید الورودها

مراسم استقبال از نو دانشجویان پردیس کشاورزی و منابع طبیعی روز یکشنبه اول مهرماه 97 در تالار حضرت امام خمینی(ره) پردیس برگزارشد. در این مراسم که با حضور نو دانشجویان و خانواده های آنان رنگ و بوی مهر بیشتر نمایان بود، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس کشاورزی و منابع طبیعی،حجت الاسلام مهدی هدایتی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری در پردیس ، مصطفی اویسی معاون دانشجوئی و فرهنگی و دکتر مجتبی دلشاد معاون آموزشی و تحصیلات تکمیلی پردیس در سخنانی در خصوص مسائل فرهنگی، اجتماعی و معرفی و نحوه ثبت نام و اسکان دانشجویان توضیحاتی را ارائه نمودند. در ادامه مراسم پنل معرفی تشکلهای دانشجویی پردیس و پرسش و پاسخ نو دانشجویان با مسئولین واحدها برگزار شد.
یکشنبه, 29 -2667 05:04

دیدار با خانواده شهدا

همزمان با گرامیداشت هفته دفاع مقدس و به پاس قدردانی از خدمات و زحمات خانواده محترم شهدا، دکتر سید حسین گلدانساز رئیس پردیس، حجت الاسلام والمسلمین مهدی هدایتی معاون نهاد نمایندگی مقام معظم رهبری و جمعی از اساتید پردیس کشاورزی و منابع طبیعی روز پنجشنبه پنجم مهرماه 97 با خانواده دو شهید بزرگوار دوران دفاع مقدس دیدار و گفتگو کردند.

تماس با ما

  • کرج، بلوار امام زاده حسن ، پردیس کشاورزی و منابع طبیعی دانشگاه تهران
  • تلفن تماس: 02632818706
  • فکس: 02632818708
  • ایمیل : info@nahadutcan.ir
  • انتقادات و پیشنهادات

درباره ما

نهاد نمايندگي مقام معظم رهبري در دانشگاهها حسب عنايت و دستور حضرت آيت‌الله خامنه‌اي (مدظله‌ العالي) با هدفي متعالي و در راستاي ايجاد دانشگاه مؤمن و متعبد به هدايت الهي و در راستاي تبيين ارزشهاي اسلامي و تعميق آگاهيهاي ديني و اعتقادي دانشجويان و دانشگاهيان و بر اساس مصوبة نهايي اسفندماه سال 1372 شوراي عالي انقلاب فرهنگي مبني بر ايجاد سازماني جديد براي تحقق منويات معظم‌ له، بر اساس اهداف و وظايف معين تشكيل گرديد كه در كلية دانشگاهها و مراكز آموزش عالي به انجام وظايف مصرح در اساسنامه مي‌پردازد.